Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 54 hodnocení
5
51x
4
1x
3
1x
2
0x
1
1x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

ZP Avatar autora Zdeněk Pelc Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.8.2026
Nádherné výrobky za nóbl ceny ale s tím se musí počítat. Kvalita něco stojí. Velký výběr a rychlé dodání, radost nakupovat.
DL Avatar autora David Lovecký || Deejo.cz (Administrátor) 10.8.2026
Dobrý den pane Pelci, kvalita něco stojí ale já věřím, že i Vy budete dlouhodobě spokojen a najdete si k Deejo produktům zase někdy cestu. Máme mnoho zákazníků, kteří nakupují pravidelně pro sebe, ale i pro přátele nejen kapesní nože Deejo, ale i stolní či kuchyňské nože či cestovní příbory Akinod.
VK Avatar autora Václav Kubička Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.8.2026
Byl to můj první nákup v tomto obchodě. Jsem mile překvapen rychlostí dodání i kvalitou produktu, za kterou si člověk musí připlatit. S tím je třeba počítat. Jinak mohu doporučit. Nožík jsem kupoval jako dárek pro kamaráda ke 40. narozeninám, tak doufám že se bude líbit. Prakticky ihned po dodání jsem si nožík objednal i já a jsem nadšen, tak doufám že vydrží dlouho. Přeji hodně spokojených zákazníků.
DL Avatar autora David Lovecký | Deejo.cz (Administrátor) 10.8.2026
Dobrý den, pane Kubičko, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a věříme, že i Vy se stanete naším pravidelným a hlavně spokojeným zákazníkem. Nože Deejo mají dělat hlavně radost a být každodenním pomocníkem a my věříme, že i Vy budete s nimi spokojen.
VK Avatar autora Václav Kerpl Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.8.2026
Důvěryhodný obchod, dobré průběžné informace. Doporučuji.
DL Avatar autora David Lovecký | Deejo.cz (Administrátor) 10.8.2026
Dobrý den pane Kerple, děkuji za Váš nákup i pozitivní zpětnou vazbu. Přeji mnoho pohodových chvil s vybavením od nás.
Avatar autora David Šaman Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.8.2026
5 hvězdiček! Kvalitní nožík a skvělá komunikace s majitelem obchodu! D.Š.
DL Avatar autora David Lovecký || Deejo.cz (Administrátor) 10.8.2026
Dobrý den pane Šamane, velmi si vážíme toho, když někdo ocení nejen kvalitní a krásné produkty, ale i naše služby, jež jsou součástí nákupního zážitku. Neváhejte se na nás i v budoucnu obrátit s jakýmkoli dotazem k našim produktům či službám s nimi spojenými.
KZ Avatar autora Karla Zborilová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.7.2026
Rychlé vyřízení objednávky. Velký výběr, proto i možnost personalizovat při výběru. Nůž vypadá luxusně, byl to dárek, který udělal nejen velkou radost, ale byl i oceněn svou kvalitou.
D Avatar autora Deejo.cz (Administrátor) 31.7.2026
Dobrý den paní Zbořilová, i my máme radost, když naše zboží dělá radost Vám, uživatelům. Určitě Vás opět rádi uvidíme na našem webu. Pokud budete potřebovat poradit s volbou, tak se na mne neváhejte obrátit, kontakty na nás najdete na našem webu. S přáním pěkného víkendu zdraví David Lovecký Deejo.cz
FK Avatar autora Franta Kyselka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.6.2026
Velice rychlá reakce na objednávku, zboží dorazilo bezohledně po objednání a v pořádku
D Avatar autora Deejo.cz (Administrátor) 31.7.2026
Dobrý den pane Kyselko, děkujeme za nákup i pozitivní zpětnou vazbu a budeme se těšit na další kontakt s Vámi. Deejo.cz
TN Avatar autora Tereza Nová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.6.2026
Ohromný výběr nožů v různých velikostech od mini kousků k zavěšení např. ke klíčům až po nádherně zdobené kuchyňské nože typu santoku. Nepřeberné množství pozoruhodných motivů "tetování". Jsem na nejlepší cestě stát se sběratelkou :-) Oceňuji také skvělou komunikaci s obchodem a bleskurychlé dodání zboží.
D Avatar autora Deejo.cz (Administrátor) 31.7.2026
Dobrý den, paní Nová, děkujeme za Vaše hodnocení, ceníme si Vaší přízně a nadšení pro Deejo. Sběratele máme uplně nejraději, určitě sledujte sekci Novinky, ať Vám neuteče třeba nějaká speciální limitka. Krásné letní dny přeje D.Lovecký Deejo.cz
PN Avatar autora Petr Novotný Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.6.2026
Rychlé dodání, přehledný sortiment, parádní nožík do kapsy
D Avatar autora Deejo.cz (Administrátor) 31.7.2026
Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci a přejeme, aby Vám nožík dělal radost každý den. Deejo.cz
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.3.2026
Rychlé doručení, nůž krásný
Avatar autora (Administrátor)
Dobrý den, děkujeme za pozitovní hodnocení a přejeme jen samé ostré zážitky s Vaším Deejo.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.1.2026
Vše OK.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.1.2026
+ Objednávka vyřízena opravdu rychle
- Bez připomínek

Avatar autora (Administrátor)
Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu, snažíme se zboží odesílat nejpozději druhý pracovní den. Věříme, že Vám Deejo bude dělat radost každý den. S přátelským pozdravem David Lovecký
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.9.2025
+ ryhlost,kvalita

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.8.2025
Kvalitní a krásné nože + rychlé doručení.
Avatar autora (Administrátor)
Dobrý den pane Pepo, děkujeme za zpětnou vazbu, ocenění naší práce vždy potěší a motivuje k dalšímu zlepšování. Ať Vám Deejo dělá radost každý den přeje tým Deejo.cz
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.6.2025
+ Vše ok!

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.5.2025
+ Vše ok.

Avatar autora Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 15.5.2025
Dodali co slíbili, zaplatil jsem, co chtěli.
Avatar autora (Administrátor)
Dobrý den, samozřejmě nás mrzí dlouhé dodání, ale to jde na vrub dopravce Zásilkovna a současně velikonočních svátků, z naší strany bylo zboží odesláno druhý den po objednání (objednáno v odpoledních hodinách), více jsme to z naší strany urychlit nemohli. Přesto věříme, že zákazník bude s noži spokojen.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.4.2025
+ Rychlé vyřízení a doručení objednávky, určitě všem doporučuji

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.2.2025
5⭐️
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.12.2024
Rychlé doručení.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.10.2024
Kvalitní zboží dodané podle dohody. Jsem spokojený. Tak by to mělo fungovat.
Avatar autora (Administrátor)
Dobrý den, děkujeme za hodnocení, jen nás mrzí, že nejste spokojen s dodací lhůtou. Nicméně i zde jsme udělali maximum možného, po objednání v neděli pozdě večer jsme zboží odeslali v pondělí a v úterý Vám byl balíček doručen na výdejní místo. Rychleji to bohužel nejde. Každopádně náměty na vylepšení vždy vítáme.

Ovládací prvky výpisu

55 položek celkem