Magnetický příborový set Akinod downtown blanc

Cestovatelský, outdoorový, piknikový nebo officový příborový set v moderním designu. Jednoduché složení díky magnetům. Příbor je dodáván v krabičce - vhodné jako dárek. 

Můžeme doručit do:
23.7.2024
Skladem (1 ks)
Kód: A01M00010
795 Kč

Stylový kapesní příborový set Akinod je novinkou pro milovníky domácího jídla mimo domácí jídelnu. V cestovním úsporném provedení se skrývá "plnohodnotný" příbor: lžíce, vidlička a jemně zoubkovaný nůž. Díky magnetům snadno složíte jednotlivé kusy příbory do jednoho a spojení drží opravdu spolehlivě. Prémiová nerezová ocel odolává i nepříznivému počasí či potravinovým kyselinám. Kapesní příbor je určený pro městský styl života a glamping (stylové kempování). Příbor je také super dárek pro každého, kdo má rád nový nápaditý design a skvělé jídlo. Vyberte si z mnoha rozmanitých designů na míru ženskému i mužskému elementu.

 

Francouzská cool značka Akinod nabízí hned několik zbrusu nových designových doplňků, které byly navrženy na míru modernímu způsobu života. Všechny se pyšní kvalitními materiály, precizním zpracováním a originalitou. 

 

Rozměry: 

  • rozměry uzavřeného příboru 18 x 1,8 x 3,3 cm
  • hmotnost 122 g

 

 Materiál:

  • martenzitická nerezová ocel 2CR14
  • rukojeť: polymer

 

Součástí balení i plátěný transportní pytlíček, který udrží příbor v čistém stavu i při transportu mezi jinými věcmi.

 

V nabídce Akinod najdete i další příbory na cesty i kapesní nože.